FOR ARCH
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2020

Obory veletrhu

Již jste si vyměnili svoji DIN vložku za inteligentní mechatronickou vložku iLOQ?


Již jste si vyměnili svoji DIN vložku za inteligentní mechatronickou vložku iLOQ?

Stavební DIN vložka byla a je klasickým zabezpečením skoro všech dveří u nás. Nástup elektroniky do všech oborů zasáhl i tuto komoditu. DIN vložka nám sice uzamkne vstup, ale žádnou jinou informaci nám nepodá. Navíc se používané klíče dají snadno kopírovat a i samotnou vložku lze překonat.

Mechatronická vložka iLOQ tyto negativa eliminuje a je ideálním spojením klasické DIN vložky a inteligentní elektroniky. Výsledkem je vysoce bezpečné zařízení, které ochrání vaše objekty a majetek. Všechny klíče mají shodný mechanický profil. Elektronický klíč nelze kopírovat a identifikace klíče je pouze elektronická. V praxi to znamená, že budete vlastnit jeden elektronický klíč s unikátním kódem a s ním se dostanete do všech vložek iLOQ, které máte nainstalovány ve vašich firemních objektech nebo ve vlastním bydlení.

Mechatronická vložka iLOQ je ideálním řešením systému generálního klíče s možností okamžité nové přestavby systému s nulovými náklady. Editace práv vstupu nebo i celkové změny architektury generálního klíče můžete provádět opakovaně podle vašich potřeb.

Instalace se provádí prostou výměnou stavební DIN vložky za mechatronickou vložku iLOQ bez jakýchkoliv stavebních úprav. Od tohoto okamžiku získáváte 100% přehled o používání vydaných klíčů. V případě nestandardních situací máte možnost analýzy historie identifikací jednotlivých elektronických klíčů v příslušných dveřích. V případě nutnosti můžete problematický klíč okamžitě zablokovat.

Konfigurace celého systému se provádí pomocí programátoru, který také slouží pro vyčítání historie událostí. Vstup do programovacího režimu je povolen pouze při použití bezpečnostního tokenu, který vlastní jen váš správce. Systém také umožňuje výdej časově omezených klíčů např. pro externí servisní firmy, návštěvy, brigádníky apod.

            Další unikátní vlastností mechatronické vložky iLOQ je úplná absence externího napájení, která je většinou spojena s nepohodlnou kabeláží ve dveřích a ani neobsahuje napájecí baterii. iLOQ je absolutně energeticky soběstačný. 

            Mechatronická vložka iLOQ je jedinečným řešením přístupu do nových objektů a vzhledem ke snadné výměně je ideální volbou i pro stávající budovy. Instalací mechatronických vložek iLOQ získáte vysoce bezpečný, certifikovaný a sofistikovaný systém s velkou variabilitou, jednoduchým ovládáním a nulovými náklady na údržbu v horizontu mnoha let.

Bližší podrobnosti a také informace o možnostech instalace obdrží návštěvníci veletrhu FOR ARCH 2018 u společnosti PHOBOS v hale 4, kde bude nabídka elektro a zabezpečení objektů.


Více
  TZB-info
TZB-info Sanácia nosnej konštrukcie panelovej budovy po požiari Víte, kolik platíte za MWh plynu? Neplatíte zbytečně moc? Aktivní podpora přechodu na OZE sektorem TZB při přípravě nového energetického zákona je nezbytná Střechy Praha 2021 nabídnou aktuální témata a technologické novinky Nová Asociace bude hájit zájmy dlouhodobého nájemního bydlení Spojení akademické obce s průmyslem a státní správou v době pandemie
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2019

Závěrečná zpráva FOR ARCH 2018

Facebook